Sazinieties ar mums +371 29808211
Jautājumi? riga@technitis.lv
  • Pieslēgties
  • 0 0
Niftylift Nifty HR15 4x4 šarnīrveida pacēlājs

Niftylift Nifty HR15 4x4 šarnīrveida pacēlājs

Jautā

Apraksts

Produkta kods: Nifty HR15 4x4

Hire Association Europe (HAE) rīkotajās prestižajās balvās par četru riteņu piedziņas pacēlājiem Height Rider 15 (HR15) tika izvēlēts "Gada izstrādājumi". Šīs ir vienas no iespaidīgākajām darba ierīcēm savā klasē.

 

Kompaktus, šaura korpusa ierīces ir viegli manevrēt šaurās, mazās un slēgtās telpās. Un ārkārtīgi mazais lifta svars ievērojami samazina transporta izmaksas.

 

HR15 4 × 4 pacēlājiem ir pat 1,8 m. plaša triecienizturīga soma (ToughCage), kas ļauj vairāk vietas materiāliem un instrumentiem. Pacelšanas soma ir aprīkota ar godalgoto SiOPS® drošības sistēmu.

 

Enerģijas avotiem ir divas iespējas: dīzeļdegviela vai hibrīds.

 

Ar dīzeļdegvielu darbināmiem pacēlājiem ir Eiropas standartiem atbilstoši Tier 4 / Euro Stage IIIB dzinēji. Efektīvs un daudzpusīgs motors nodrošina maksimālu pacēlāja caurlaidspēju.

 

Hibrīda versijai ir mežonīgāks dzinējs, kas atbilst Eiropas līmeņa 4 / Euro Stage IIIB prasībām. Pacēlājā esošās baterijas ļauj strādāt, kad nepieciešama papildu enerģija. Tas palielina lifta efektivitāti un samazina degvielas patēriņu. Inovatīvā Diesel Re-Gen funkcija ļauj akumulatorus uzlādēt bez papildu barošanas, iekrāvējam darbojoties tukšgaitā. Turklāt elektriskais pacēlājs ir videi draudzīgs un var klusi strādāt dažādās telpās.

 

Dīzeļa un hibrīda variantam ir uzlabota Niftylift izplūdes gāzu filtrēšanas sistēma, kas krasi samazina oglekļa monoksīda, ogļūdeņražu un daļiņu emisijas, padarot to par īpaši videi draudzīgu un draudzīgu izvēli.

Tehniskā dokumentācija

Braukšanas ātrums, km / h 6
Celtspēja, kg 225
Horizantali aprėptis, m 9.4
Izmēri, m 6.35 x 2 x 2.1
Platformas augstums, m 13.7
Platformas izmēri, m 1.8 x 0.85
Darba augstums, m 15.7
Svars, kg 4500/4800

Līdzīgi produkti

Pārskatītie produkti