Sazinieties ar mums +371 29808211
Jautājumi? riga@technitis.lv
  • Pieslēgties
  • 0 0
Niftylift Nifty HR17N strēles pacēlājs

Niftylift Nifty HR17N strēles pacēlājs

Jautā

Apraksts

Produkta kods: Nifty HR17N

HR17N pacēlāji ir paredzēti pacelšanai līdz 17 m. augstumu vai sasniegt 9,7 m. horizontāls pārklājums un var viegli pacelt pat divus cilvēkus.

 

Pacēlāja korpuss var pagriezties par 180 °, un uz pacēlāja ar vadības paneli piestiprinātā strēle ļauj ērti un precīzi novietot pacēlāju vēlamajā stāvoklī pat darba stāvoklī. Tā ir tehnoloģiski ideālākā izvēle darbam lielā augstumā.

 

HR17N kompaktie pacēlāji ļauj ērti piekļūt darba vietai ierobežotās telpās. Īpašās riepas neatstāj pēdas, padarot to viegli strādājamu gan iekštelpās, gan āra apstākļos. Šis pacēlājs ir ideāli piemērots darbam ēku uzturēšanas vai rūpniecības nozarē.

 

HR17N pacēlājus var vadīt divējādi. Jūs varat izvēlēties, vai lifts darbosies ar efektīvu elektrību (akumulatoriem) vai inovatīvu hibrīda enerģijas sistēmu, ko izstrādājusi Niftylift.

 

Ar akumulatoru darbināmi pacēlāji ir ideāli piemēroti darbam iekštelpās, kad nepieciešama klusa darbība. Elektriskie pacēlāji kalpo ilgāk ar vienu uzlādi un ļauj strādāt vairāk un samazināt ekspluatācijas izmaksas.

 

Hibrīdsistēma tiek optimizēta kopā ar mazāku, Eiropai atbilstošu 1. līmeņa / Euro IIIB pakāpes motoru, kuru atbalsta arī pacēlāja akumulators, kad nepieciešama papildu enerģija. Šis hibrīdais variants nodrošina lielāku jaudu un efektivitāti un ievērojami samazina degvielas patēriņu.

 

Visefektīvākā un novatoriskākā Diesel Re-Gen funkcija akumulatorus uzlādē bez barošanas, ja kravas automašīna darbojas tukšgaitā. Turklāt hibrīda versijā jūs varat izvēlēties strādāt tikai ar elektrisko jaudu, kas ir lieliski piemērota darbam telpās.

 

HR17N pacēlājiem ir triecienizturīga soma (ToughCage) un godalgotā SiOPS® drošības sistēma, kas nodrošina drošu darbu augstumā.

Tehniskā dokumentācija

Braukšanas ātrums, km / h 3.5
Celtspēja, kg 225
Horizantali aprėptis, m 9.7
Izmēri, m 6.4 x 1.5 x 1.99
Platformas augstums, m 15
Platformas izmēri, m 1.5 x 0.8
Darba augstums, m 17
Svars, kg 7780/7650

Līdzīgi produkti

Pārskatītie produkti