Sazinieties ar mums +371 29808211
Jautājumi? riga@technitis.lv
  • Pieslēgties
  • 0 0
Niftylift Nifty HR15N strēles pacēlājs

Niftylift Nifty HR15N strēles pacēlājs

Jautā

Apraksts

Produkta kods: Nifty HR15N

HR15N pacēlāji ir paredzēti pacelšanai līdz 15,5 m. augstumu vai sasniegt 9,7 m. horizontāls pārklājums, lifti var viegli pacelt pat divus cilvēkus.

 

Pacelšanas korpuss var pagriezties par 180 °, un pacēlāja strēle ar vadības paneli ļauj to viegli un precīzi novietot vēlamajā pozīcijā pat tad, kad pacelts. Tā ir tehnoloģiski ideālākā izvēle darbam lielā augstumā.

 

Kompakti, šaura korpusa HR15N pacēlāji nodrošina ērtu piekļuvi darba vietai ierobežotās telpās. Īpašās riepas neatstāj pēdas, padarot to viegli strādājamu gan iekštelpās, gan āra apstākļos. Šie pacēlāji ir lieliski piemēroti darbam ēku uzturēšanas vai rūpniecības nozarē.

 

HR15N pacēlājus var vadīt divējādi. Jūs varat izvēlēties, vai lifts darbosies ar efektīvu elektrību (akumulatoriem) vai inovatīvu hibrīda enerģijas sistēmu, ko izstrādājusi Niftylift.

 

Ar akumulatoru darbināmi pacēlāji ir ideāli piemēroti darbam iekštelpās, kad nepieciešama klusa darbība. Elektriskie pacēlāji ar vienu uzlādi var strādāt ilgāk, paveikt vairāk darba un samazināt ekspluatācijas izmaksas.

 

Hibrīdsistēmu darbina mazāks Eiropas Savienības 1. līmeņa / Euro IIIB standartam atbilstošs dzinējs. Baterija, kuru darbina ar dzinēju, ir piemērota, ja nepieciešama papildu jauda. Šis hibrīdais variants nodrošina lielāku jaudu un efektivitāti un ievērojami samazina degvielas patēriņu. Visefektīvākā, novatoriskā Diesel Re-Gen funkcija akumulatorus uzlādē bez barošanas, kad pacēlāji darbojas brīvgaitā. Turklāt hibrīda versijā jūs varat izvēlēties strādāt tikai ar elektrisko jaudu, kas ir lieliski piemērota lietošanai iekštelpās.

 

HR15N pacēlājiem ir triecienizturīga soma (ToughCage) un godalgotā SiOPS® drošības sistēma, kas nodrošina operatora drošu darbu augstumā.

Tehniskā dokumentācija

Braukšanas ātrums, km / h 3.5
Celtspēja, kg 225
Horizantali aprėptis, m 9.7
Izmēri, m 6.4 x 1.5 x 1.99
Platformas augstums, m 13.5
Platformas izmēri, m 1.5 x 0.8
Darba augstums, m 15.5
Svars, kg 7250

Līdzīgi produkti

Pārskatītie produkti