Sazinieties ar mums +371 29808211
Jautājumi? riga@technitis.lv
  • Pieslēgties
  • 0 0
Husqvarna LT 5005 vibrobliete (150mm pēda)

Husqvarna LT 5005 vibrobliete (150mm pēda)

Jautā

Apraksts

Produkta kods: LT 5005_150mm

LT 5005 ir labi izlīdzsvarota un viegla, bet jaudīga vibrokāja, kas izstrādāta, lai efektīvi sablietētu granulētas augsnes, piemēram, mālu un dūņas. Ideāli piemērots blīvēšanai tranšejās vai citās šaurās vietās, piemēram, ap kolonnām un caurulēm.  Tas ir aprīkots ar jaunāko Honda GXR120 dzinēju, kas ir īpaši paredzēts blīvētājiem.  Blīvētājs ir lieliski vadāms, bez trokšņa un zemas emisijas vide.

Lieliska manevrēšanas spēja

Trīs pozīciju droseles vadība (tukšgaita, liels ātrums, apstāšanās / aizvēršana) arī izslēdz degvielas padevi, lai novērstu noplūdi.  Sabalansētais dizains nodrošina lielisku saķeri un manevrētspēju.

Augsta blīvēšanas efektivitāte

Efektīva blīvēšana, pateicoties jaudīgajam Honda dzinējam, kas iebūvēts kompaktā, izturīgā šasijā, kas nodrošina pietiekamu ātrumu un lielu trieciena spēku.

Viegla apkalpošana

Viegla piekļuve visiem servisa punktiem, ieskaitot eļļas līmeņa pārbaudi (dzinējs un spilventiņš), gaisa filtra tīrīšanu/maiņu.  Aprīkots ar stundu skaitītāju, gaisa filtra piesārņojuma indikatoru un eļļas līmeņa brīdinājuma indikatoru.

Lieliska ergonomika
Viegls svars, viena pacelšanas cilpa un rullīši uz stūres atvieglo darbu.  Transportēšanas riteņu komplekts tiek iegādāts atsevišķi kā piederums.

Tehniskā dokumentācija

Darba platums, mm 150
Frekvence, Hz 11.9
Izmēri, mm 726 x 345 x 1030
Kurš Benzīns
Motora tips Honda GXR 120
Jauda, ​​kW 2.8
Svars, kg 61

Līdzīgi produkti

Pārskatītie produkti