Sazinieties ar mums +371 29808211
Jautājumi? riga@technitis.lv
  • Pieslēgties
  • 0 0
Husqvarna LT 6005 vibrobliete

Husqvarna LT 6005 vibrobliete

Jautā

Apraksts

Produkta kods: LT 6005

LT 6005 ir labi sabalansēts un viegls, bet jaudīgs blīvētājs, kas paredzēts, lai efektīvi saspiestu granulētas un viendabīgas augsnes, piemēram, mālu un dūņas. Ideāli piemērots blīvēšanai tranšejās vai citās šaurās vietās, piemēram, ap kolonnām un caurulēm. Tas ir aprīkots ar jaunāko Honda GXR120 dzinēju, kas īpaši paredzēts blīvētājiem. Blietētājs ir lieliski kontrolēts, bez trokšņa un tā zemās emisijas vidē.

 

Lieliska manevrēšanas spēja

 

Trīs pozīciju droseļvārsts (tukšgaitā, lielā ātrumā, apstāšanās / aizvēršana) arī izslēdz degvielas padevi, lai novērstu noplūdi. Līdzsvarots dizains nodrošina lielisku saķeri un manevrēšanas spēju.

 

Augsta blīvēšanas efektivitāte

 

Efektīva blīvēšana, pateicoties jaudīgajam Honda motoram, kas iebūvēts kompaktā, izturīgā šasijā, kas nodrošina pietiekamu ātrumu un lielu trieciena spēku.

 

Ērta apkalpošana

 

Viegla piekļuve visiem servisa punktiem, ieskaitot eļļas līmeņa pārbaudi (dzinēju un spilventiņu), gaisa filtra tīrīšanu / nomaiņu. Aprīkots ar stundas mērītāju, gaisa filtra piesārņojuma indikatoru un eļļas līmeņa brīdinājuma indikatoru.

 

Izcila ergonomika

 

Vieglais svars, viena pacelšanas cilpiņa un veltņi uz stūres atvieglo darbu. Transporta riteņu komplekts tiek iegādāts atsevišķi kā piederums.

Tehniskā dokumentācija

Darba platums, mm 280
Frekvence, Hz 11.9
Izmēri, mm 726 x 345 x 1084
Kurš Benzīns
Motora tips Honda GXR 120
Jauda, ​​kW 2.8
Svars, kg 70

Līdzīgi produkti

Pārskatītie produkti