Sazinieties ar mums +371 29808211
Jautājumi? riga@technitis.lv
  • Pieslēgties
  • 0 0
Niftylift Nifty HR17 4x4 šarnīrveida pacēlājs

Niftylift Nifty HR17 4x4 šarnīrveida pacēlājs

Jautā

Apraksts

Produkta kods: Nifty HR17 4x4

HeightRider 17 (HR17) 4 × 4 pacēlāji ir vieni no iespaidīgākajiem pacēlājiem savā klasē. Tie ir kompakti, daudzpusīgi un uzticami palīgi, kas nodrošina efektīvu darbu augstumā. Četru riteņu piedziņas (4 × 4) HR17 pacēlājus ir viegli manevrēt ierobežotās telpās, un nelielais lifta svars samazina transporta izmaksas.

 

HR17 4 × 4 pacēlājiem ir pat 1,8 m. plaša triecienizturīga soma (ToughCage), kas dod vairāk vietas materiāliem un instrumentiem. Pacelšanas soma ir aprīkota ar godalgoto SiOPS® drošības sistēmu.

 

Enerģijas avotiem ir divas iespējas: tikai dīzeļdegviela vai hibrīds.

 

Dīzeļdegvielas pacēlāja dzinējs atbilst Eiropas līmeņa prasībām Tier 4 / Euro Stage IIIB. Šis efektīvais un daudzpusīgais motors nodrošina maksimālu pacēlāja caurlaidspēju.

 

Hibrīda versijai ir lielāks Tier 4 / Euro Stage IIIB saderīgs motors. Pacēlājā ir iebūvēti akumulatori, kas ļauj tam darboties, kad nepieciešama papildu jauda. Tas palielina lifta efektivitāti un samazina degvielas patēriņu.

 

Inovatīvā Diesel Re-Gen funkcija ļauj uzlādēt akumulatorus bez papildu barošanas, kad pacēlāji darbojas brīvgaitā. Turklāt lifti, kas darbojas elektriskā režīmā, ir videi draudzīgi un ļauj klusi strādāt dažādās telpās.

 

Gan dīzeļa, gan hibrīda versijās ir uzlabota Niftylift izplūdes filtrēšanas sistēma, kas krasi samazina oglekļa monoksīda, ogļūdeņražu un daļiņu emisijas, padarot to par īpaši videi draudzīgu un draudzīgu izvēli.

Tehniskā dokumentācija

Braukšanas ātrums, km / h 6
Celtspēja, kg 225
Horizantali aprėptis, m 9.4
Izmēri, m 6.35 x 2 x 2.1
Platformas augstums, m 15.2
Platformas izmēri, m 1.8 x 0.85
Darba augstums, m 17.2
Svars, kg 5000

Līdzīgi produkti

Pārskatītie produkti