Sazinieties ar mums +371 29808211
Jautājumi? riga@technitis.lv
  • Pieslēgties
  • 0 0
  • 0.00 € 0
    • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

Par mums

Turpmāk meklējiet mūsu jauno nosaukumu - Technitis.

Technitis (Τεχνιτης) tulkojumā no grieķu valodas - amatnieks - savas jomas profesionālis, savu maizi nopelnījis, pateicoties savai pieredzei un prasmēm.

Jaunais zīmols Technitis - apvieno 25 gadu pieredzi Elremta un Mastermann darbā ar profesionāliem iekārtu lietotājiem, pabeidzot 3 gadu apvienošanās procesu starp abiem uzņēmumiem. Neskatoties uz jauno nosaukumu, mūsu solījums paliek vecais - vislabākā kvalitāte un profesionāls serviss.

Uzņēmuma pamatdarbība ir mūsdienīgu celtniecības, lauksaimniecības un rūpniecības mašīnu un instrumentu piegāde, remonts un noma.

Kopš pirmajām dienām viens no mūsu galvenajiem mērķiem ir piedāvāt klientiem maksimālu kvalitāti. Kvalitāti mēs vispirms saprotam kā pārdotā aprīkojuma kvalitāti, tāpēc rūpīgi izvēlamies savus piegādātājus - piedāvātajiem produktiem ir jānodrošina klientam ilgtermiņa ieguvumi, uzticamība un lielisks serviss. Šī iemesla dēļ mēs cenšamies sadarboties ar tirgus līderiem.

7 filiālēs Lietuvā un Latvijā jūs gaida 70 profesionāļi, kuri ir gatavi sniegt detalizētu informāciju par jaunākajām celtniecības, lauksaimniecības un rūpniecības iekārtām, to optimālu izmantošanu un apkopi.

Technitis tm . Profesionāļi profesionāļiem.

 tm Visas tiesības aizsargātas. „ Technitis’’ un „Technitis. Technika profesionāļiem” ir reģistrētas preču zīmes, kuru tiesības pieder UAB Elremta Mastermann